החזרות והחלפות

אנחנו מקווים שאהבת את הפריטים שקנית, אבל אם מכל סיבה שהיא אינך שלמה עם הרכישה – ניתן לטפל בכך. אם רוצים לבצע החזרה/ החלפה, יש לכתוב לנו מייל לכתובת info@studio82.co.il  עם פרטי הבקשה ופרטי ההזמנה המלאים או לעשות השב על אישור ההזמנה ואנו נחזור אליכם עם תשובה מסודרת תוך 2 ימי עסקים במייל.

ניתן להחזיר/ להחליף מוצר שנרכש באתר תוך 14 יום עסקים מיום קבלת המשלוח/ איסוף החבילה אם מדובר בפריט שנקנה מהקולקציה חדשה, או תוך 7 ימי עסקים אם מדובר בפריט שנקנה בסייל. זאת בהנחה שלא נעשה שימוש במוצר והוא לא נפגם והוא יוחזר עם תווית מחוברת. תנאים אלו תקפים להחזרה/ החלפה באמצעות שליח ו/או להחזרה/ החלפה באחד מסניפי הרשת.

במקרה של החלפה – את ההחלפה ניתן לעשות באמצעות הגעה לאחד מסניפי החנויות שדל סטודיו 82 או לחלופין באמצעות משלוח בתיאום עם שירות לקוחות דרך המייל, כאשר המשלוח הוא על חשבון הלקוח/ה. את הפריטים המוחזרים רצוי למסור לשליח בתוך הקרטון שנשלחו ועם העתק חשבונית קבלה.

במקרה של החזרה– את ההחזרה ניתן לעשות באמצעות הגעה לאחד מסניפי החנויות שדל סטודיו 82 או לחלופין באמצעות משלוח בתיאום עם שירות לקוחות דרך המייל, כאשר המשלוח הוא על חשבון הלקוח/ה. זיכוי על המוצר המוחזר מתבצע כשבוע ממועד ההחזרה. ניתן לקבל זיכוי לאתר לרכישה הבאה או זיכוי כספי לאמצעי התשלום עמו שולמה העסקה בתוספת חיוב עמלת ביטול עסקה על סך 5% מערך הקנייה או 100 ש״ח – הזול מביניהם. בסוף תהליך הזיכוי תקבלו אישור למייל על כך שהוא הושלם.

דמי משלוח בהחלפות/ החזרות – משלוח ההחלפה/ ההחזרה היא על חשבון הלקוח.

החזרה/ החלפה בסניפים –  ניתן לבצע החלפה/ החזרה של המוצרים באחד הסניפים שלנו, עם הצגת חשבונית הקבלה שהגיעה עם החבילה ובתנאים שצוינו מעלה הנוגעים למדיניות ההחלפות וההחזרות שלנו. זיכוי לאשראי ינתן בסניף בהנחה שתגיעו עם כרטיס האשראי איתו שולמה העסקה, בתוספת עמלת ביטול עסקה על סך 5% או 100 ש״ח, הזול מביניהם. 

אספקה ומשלוחים

משלוח עד הבית – המשלוח מגיע עם שליח עד הבית או מקום העבודה בהתאם לכתובת שציינת בהרשמה לאתר או בעת הרכישה. המשלוח יגיע אלייך בטווח של עד 5 ימי עסקים (ימי עסקים הינם ימי חול א-ה ואינם כוללים סופי שבוע, חגים ומועדים וערבי חג). השליחים שלנו עובדים בשעות היום בין 09:00-18:00 ומתאמים מראש את מועד ההגעה בהודעה או בשיחה מקדימה מול הלקוח. אנו ממליצים בשלב ההזמנה לציין את הכתובת למשלוח בה אתם זמינים במהלך שעות היום. אם פספסתם שיחה מהשליח הוא ינסה לתאם עמכם את המשלוח ביום שלמחרת. 

איסוף מסניף – המשלוח שלך אמור להגיע לסניף הנבחר עד 3 ימי עסקים ממועד ההזמנה (שימו לב- יום ההזמנה אינו נחשב ליום עסקים). רשימת הסניפים מהם ניתן לאסוף חבילות מופיעה בתהליך הרכישה עצמו. כאשר החבילה מגיעה לסניף הם יוצרים קשר טלפוני לעדכון הלקוח. אין לגשת לסניף לאיסוף החבילה, טרם קבלת העדכון הטלפוני מהסניף המאשר הימצאותה. אם לאחר 3 ימי עסקים המשלוח עוד לא הגיע לסניף, ניתן ליצור איתנו קשר במייל ונשמח לבדוק זאת עבורכם.

עלות המשלוח – בקנייה מעל 499 ש”ח באתר המשלוח הוא ללא עלות נוספת. בסכום קנייה הנמוך מ- 499 ש”ח יחוייב הלקוח בדמי משלוח בגובה 29 ש”ח בעת ההזמנה. בבחירת איסוף עצמי מסניף אין חיוב נוסף של דמי משלוח. משלוחים של החלפות והחזרות עם שליח מטעמנו הם ללא עלות משלוח נוספת בהנחה והמשלוח המקורי בוצע באותו אופן.